Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W ciągu jednej doby policjanci sprawdzili stan trzewości 327 kierujących

Policjanci z braniewskiej drogówki przeprowadzili działania działania „Alkohol i Narkotyki”, których celem jest ujawnianie i eliminowanie z ruchu tych, którzy będąc pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka decydują się prowadzić. W ciągu jednej doby funkcjonariusze skontrolowali 327 osób. Wśród nich było dwóch pijanych kierowców.

W sobotę (08.06) policjanci z braniewskiego ogniwa ruchu drogowego przeprowadzali krajowe działania ,,Alkohol i narkotyki''. W ciągu całej doby,o różnych porach i w różnych miejscach, nie tylko przy głównych ciągach komunikacyjnych, ale i przy najmniej uczęszczanej gminnej drodze – funkcjonariusze kontrolowali kierowców. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo podróżującym.

Policjanci przebadali 327 kierujących, spośród których 2 nie powinno w ogóle znaleźć się na drodze. Około godziny 20:00 w okolicy miejscowości Bornity funkcjonariusze zatrzymali pijanego rowerzystę oraz nietrzeźwego kierowcę audi. Pierwszy z nich miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie, drugi natomiast 0,5 promila.

Przypominamy ! Pijani kierowcy wiozą śmierć. Reaguj na nietrzeźwego kierującego – być może uratujesz w ten sposób czyjeś życie. Zadzwoń i poinformuj nas o swoich spostrzeżeniach – 997, 112.

  • Działania ,,Alkohol i narkotyki'' #1