Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

Jak co roku braniewscy policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie z okazji zbliżających się Obchodów Święta Policji.

W dniu 07 lipca 2018r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Turniej  został zorganizowany z okazji Obchodów Święta Policji. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 6 drużyn : Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Jednostka Wojskowa 2980 w Braniewie, Państwowa Straż Pożarna Braniewo, Służba Celna Braniewo oraz Granica Zagaje.

Zawodnicy rozegrali 15 meczy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna JW 2980 w Braniewie, II miejsce zajęli policjanci z KPP Braniewo, na III miejscu uplasowała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Komendant Powiatowy Policji w Braniewie kom. Tadeusz Telenga wręczył zwycięzcom dyplomy i puchary.

W kolejności uhonorowano pucharami oraz dyplomami : najlepszego bramkarza Jerzego Grad z PSP Braniewo, najlepszego strzelca Kamila Graczyk w JW 2980 w Braniewie.

Turniej odbył się w sportowej atmosferze, a tak uplasowały się następujące drużyny :

I miejsce – JW 2980 15 pkt 19:4

II miejsce – KPP Braniewo 9 pkt 8:9

III miejsce – PSP Braniewo 7 pkt 2:4

IV miejsce – KMP Elbląg 6 pkt 6:11

V miejsce – Granica Zagaje 4 pkt 3:11

VI miejsce – Służba Celna 3 pkt 4:11