Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Jedna osoba nie żyje, a 3 zostały ranne – to bilans tragicznego wypadku w okolicy miejscowości Długobór w gminie Płoskinia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że kierowca peugeota, podróżujący z dwoma pasażerami zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z renault. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 63-latek kierujący peugeotem zmarł. Do szpitali trafili wszyscy uczestnicy zdarzenia. Czynności w tej sprawie trwają.

Wczoraj (25.11.2019r.) około godz.15:30 oficer dyżurny braniewskie komendy Policji został powiadomiony przez operatora 112 o wypadku na trasie Pakosze-Długobór. Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowani są zakleszczeni w pojazdach. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy, strażaków oraz karetki pogotowia. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 63-letni kierowca peugeota przewożący 2 pasażerów, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo renault. Do szpitala trafili wszyscy podróżujący autami – w sumie 4 osoby. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 63-latek zmarł.

Na czas wykonywania czynności przez funkcjonariuszy droga była zablokowana. Kryminalni wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Pliki do pobrania