Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu policyjnego chóru

Owacjami na stojąco i bisem zakończył się niedzielny koncert Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki rozbrzmiały w braniewskiej katedrze.

W minioną niedzielę (12.01.2020) w Bazylice Mniejszej pw. św. Katarzyny w Braniewie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego. Funkcjonariusze, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Warmii i Mazur tym razem wcielili się w inną, nietypową dla tej służby rolę i zaprezentowali swoje muzyczne talenty.  

Podczas koncertu goście mieli okazję przeżyć chwilę radości, ciepła i zadumy słuchając m.in. takich kolęd i pastorałek jak „Cicha Noc”, „Triumfy Króla Niebieskiego”, „Wśród nocnej ciszy” czy „Północ już była’’.
Braniewska publiczność bardzo ciepło przyjęła występ policjantów. Koncert zakończył się owacjami na stojąco.


W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli -nadinsp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Karol Motyka – Starosta Powiatu Braniewskiego, Tomasz Sielicki Burmistrz Miasta Braniewa, nadkom.Tadeusz Telenga Komendant Powiatowy Policji w Braniewie oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

Tuż po zakończeniu koncertu głos zabrali włodarze, którzy w swoich wystąpieniach dziękowali za ,,muzyczną ucztę’’, życząc przy tym funkcjonariuszom, by codzienna służba przynosiła wiele satysfakcji.

  • Koncert policyjnego chóru
  • Koncert policyjnego chóru
  • Koncert policyjnego chóru
  • Koncert policyjnego chóru
Powrót na górę strony