Miasto i gmina Frombork - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

Miasto i gmina Frombork

Rejon
miasta i gminy frombork

st.sierż. Dorota Burkowiecka-Maliszewska

tel. (055) 243 72 06

kom. 887 876 223

e-mail: dzielnicowy.frombork1@ol.policja.gov.pl

 

Podległe miejscowości:

Frombork, Baranówka, Biedkowo, Biedkowo Osada, Bogdany, Drewnowo, Jędrychowo, Krzywiec, Krzyżewo, Narusa,Niewiastowo, Nowe Sadłuki Nowiny, Ronin, Wielkie Wierzno, Wilanowo.

 

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1.08.2019r. do 31.01.2020 r. :

-Rynek miasta to miejsce, w którym gromadzą się ludzie spożywający alkohol, zakupiony w pobliskich sklepach monopolowych. Osoby te, znajdując się pod działaniem akoholu zakłócają ład i porządek publiczny, zaśmiecają przyległy teren, dopuszczają się nieobyczajnych wybryków. Źródełm informacji są głównie mieszkańcy miasta Frombork, turyści, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także policyjne spotrzeżenia. Mieszkańcy tego rejonu oczekują częstszych kontroli rynku i terenów przyległych, co w efekcie wpłynie na poprawę ich poczucia bezpieczeństwa.

 

W przypadku nieobecności dzielnicowego prosimy o kontakt z jego bezpośrednim przełożonym - p.o. Kierownik Posterunku Policji we Fromborku -asp.szt. Kornelem Piotrowskim  , tel. tel. 0 55 243 72 06 ( w godzinach urzędowania)

W razie potrzeby pilnej interwencji Policji należy zawsze korzystać z numerów alarmowych - 997 lub 112