Menu przedmiotowe:
Galeria
Symulator zderzeń drogowych
Święto Policji 2009KWP - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

„Sprawiedliwość zamieszka w Atenach
Dopiero wtedy, gdy ten, kto nie został
Skrzywdzony będzie tak samo oburzony,
Jak ten, komu wyrządzono krzywdę.”

 Tukidydes

WITAMY
na stronie internetowej 
Komendy Powiatowej Policji w Braniewie


Nasza siedziba mieści się przy ulicy Moniuszki 11a w Braniewie.
Jednostka
czynna jest całodobowo.

Nasz telefon - 0 55 244 0200 lub 997,112
              fax - oficer dyżurny -0 55 2440205

Adres do korespondencji - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie
                                      ul. Moniuszki 11a, 14 - 500 Braniewo

 

Komunikaty
25.06.2014 - Trwa kampania ,,Nigdy nie jeżdżę po alkoholu'
Ruszyła ogólnopolska inicjatywa przeciwko pijanym kierowcom. Pomimo faktu, że liczba nietrzeźwych na drogach spada, to wciąż stanowią oni duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu. REGAUJ ! NIE TOLERUJ! Więcej na temat kampanii na stronie http://nigdyniejezdzepoalkoholu.pl/
02.06.2014 - Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę ? Powiadom policjantów, którzy skontrolują autobus

Policjanci z Braniewa namawiają rodziców oraz wszystkich organizatorów wycieczek, aby zgłaszali funkcjonariuszom chęć skontrolowania autobusu, którym będą podróżowały dzieci.  Z uwagi na trwający sezon wycieczkowy kontrole należy zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem u oficera dyżurnego Policji pod nr 997 lub 55 244 02 00.

Funkcjonariusze nie tylko sprawdzą trzeźwość kierowcy, ale poddadzą również kontroli sprawność układu hamulcowego, czy wyposażenie pojazdu.

Razem zadbajmy o bezpieczeństwo najmłodszych !


09.04.2014 - KWP: "Zanim będzie za późno"

„Zanim będzie za późno” to wojewódzki program profilaktyczno – edukacyjny skierowany do rodziców uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Program stworzony został przez  Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Partnerem w realizacji założeń programu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie. Patronat nad przedsięwzięciem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, natomiast patronat medialny sprawuje TVP Olsztyn oraz Radio Olsztyn. więcej


25.03.2014 - Kampania ,,Kieruj się rozsądkiem'

"Każdy wypadek to suma różnych zdarzeń" – taki jest przekaz spotów kampanii społecznej policji, która jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Kampania adresowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem: motocyklistów, osób starszych (+60) i pieszych. http://brd.policja.pl/kampania


Aktualności:
 24.07.2014 - Mieszkańcy Braniewa świętowali razem z policjantami.
23 lipca 2014 roku funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Braniewie otrzymali wyróżnienia, odznaczenia i awanse na wyższe stopnie policyjne. Była to okazja do spotkania z mieszkańcami Braniewa.
więcej » 
 22.07.2014 - Wieczór kawalerski zakończony wnioskiem o ukaranie

O tym, że świętowanie ostatnich dni kawalerskiej wolności nie zawsze przechodzi bez echa przekonali się 30-letni mieszkaniec gminy Braniewo oraz jego ojciec.  Po głośnej awanturze, wykrzykując wulgaryzmy i zataczając się na stoliki zakłócili spokój innym mieszkańcom. Interweniowali policjanci, którzy ostudzili zapał pijanych biesiadników sporządzając przeciwko nim wnioski o ukaranie.

więcej » 
 21.07.2014 - Turniej i zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie rozstrzygnięte

Z okazji tegorocznego Święta Policji, połączonego z obchodami 95-lecia powstania Policji Państwowej,  po raz kolejny z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji zorganizowano turniej piłkarski, zawody strzeleckie oraz wędkarskie. Spotkanie tego rodzaju są doskonałą okazją do integracji środowiska policyjnego z innymi służbami oraz mieszkańcami.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 20
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 50
4. Nietrzeźwi kierowcy: 12
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-24
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.