Menu przedmiotowe:
Galeria
klasa policyjna
Klasa policyjnaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

„Sprawiedliwość zamieszka w Atenach
Dopiero wtedy, gdy ten, kto nie został
Skrzywdzony będzie tak samo oburzony,
Jak ten, komu wyrządzono krzywdę.”

 Tukidydes

WITAMY
na stronie internetowej 
Komendy Powiatowej Policji w Braniewie


Nasza siedziba mieści się przy ulicy Moniuszki 11a w Braniewie.
Jednostka
czynna jest całodobowo.

Nasz telefon - 0 55 244 0200 lub 997,112
              fax - oficer dyżurny -0 55 2440205

Adres do korespondencji - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie
                                      ul. Moniuszki 11a, 14 - 500 Braniewo

 

Komunikaty
25.06.2014 - Trwa kampania ,,Nigdy nie jeżdżę po alkoholu'
Ruszyła ogólnopolska inicjatywa przeciwko pijanym kierowcom. Pomimo faktu, że liczba nietrzeźwych na drogach spada, to wciąż stanowią oni duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu. REGAUJ ! NIE TOLERUJ! Więcej na temat kampanii na stronie http://nigdyniejezdzepoalkoholu.pl/
02.06.2014 - Twoje dziecko wyjeżdża na wycieczkę ? Powiadom policjantów, którzy skontrolują autobus

Policjanci z Braniewa namawiają rodziców oraz wszystkich organizatorów wycieczek, aby zgłaszali funkcjonariuszom chęć skontrolowania autobusu, którym będą podróżowały dzieci.  Z uwagi na trwający sezon wycieczkowy kontrole należy zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem u oficera dyżurnego Policji pod nr 997 lub 55 244 02 00.

Funkcjonariusze nie tylko sprawdzą trzeźwość kierowcy, ale poddadzą również kontroli sprawność układu hamulcowego, czy wyposażenie pojazdu.

Razem zadbajmy o bezpieczeństwo najmłodszych !


09.04.2014 - KWP: "Zanim będzie za późno"

„Zanim będzie za późno” to wojewódzki program profilaktyczno – edukacyjny skierowany do rodziców uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Program stworzony został przez  Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Partnerem w realizacji założeń programu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie. Patronat nad przedsięwzięciem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, natomiast patronat medialny sprawuje TVP Olsztyn oraz Radio Olsztyn. więcej


25.03.2014 - Kampania ,,Kieruj się rozsądkiem'

"Każdy wypadek to suma różnych zdarzeń" – taki jest przekaz spotów kampanii społecznej policji, która jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Kampania adresowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem: motocyklistów, osób starszych (+60) i pieszych. http://brd.policja.pl/kampania


Aktualności:
 29.07.2014 - Sprawca kradzieży drewna ujęty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Na początku lipca 2014 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Braniewie przyjęli zgłoszenie o wycięciu i zaborze drzew rosnących na działce rolnej w jednej z podbraniewskich miejscowości. Podjęte działania pozwoliły na wytypowanie sprawcy i przedstawienie mu zarzutu kradzieży mienia.
więcej » 
 29.07.2014 - Działania "Bezpieczne i zdrowe wakacje 2014r." Za nami półmetek.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Braniewie wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Braniewie od początku bieżących wakacji podejmują działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży odpoczywającej na terenie powiatu braniewskiego. Działaniami objęto turnusy liczące łącznie 150 osób.
więcej » 
 27.07.2014 - O krok od tragedii. Kolejny kierowca na podwójnym gazie.

26 lipca 2014 roku policjanci z braniewskiej jednostki zostali powiadomieni o wypadku na drodze W 506 w miejscowości Chruściel. Z pierwszych informacji wynikało, że zdarzenie może mieć bardzo poważne skutki dla jednej z osób znajdujących się w aucie.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-29
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 23
2. Wypadki drogowe: 7
    - ranni: 8
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 11
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-29
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.