Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna łódź zwodowana. Wodniacy gotowi do sezonu

Sezon żeglarski zbliża się wielkimi krokami. W tym okresie policjanci, tzw. „wodniacy” będą realizowali dodatkowe służby na akwenach wodnych. Tak jak w ubiegłych latach patrole wypłyną, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim wypoczywającym nad wodą.

W środę (26.04) w Nowej Pasłęce policjanci zwodowali łódź, dzięki której będą patrolować wody Zalewu Wiślanego oraz rzeki Pasłęki w nadchodzącym sezonie.

Podczas wodnych patroli przeszkoleni funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo nie tylko żeglarzy, ale także tych, którzy zdecydują spędzić wolne chwilę nad brzegiem. Teraz każdy korzystający ze sprzętu wodnego może spodziewać się policyjnych kontroli, w czasie których funkcjonariusze będą sprawdzali uprawnienia do kierowania jednostkami pływającymi oraz stan trzeźwości kierujących.

R-1 Parker 800 Pilothouse to jedna z najnowocześniejszych łodzi na Warmii i Mazurach. Policyjna łódź motorowa służy do patrolowania akwenów, prowadzenia akcji ratunkowych zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych oraz wszelkich akcji w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia osób. Jest ona dostosowana do tego, aby pełnić służbę na wodach morskich.

 

  • wodowanie łodzi policyjnej
  • wodowanie łodzi policyjnej
  • wodowanie łodzi policyjnej
  • wodowanie łodzi policyjnej
Powrót na górę strony