Aktualności

Nastolatek stracił panowanie nad hulajnogą. Trafił do szpitala

Po zdarzeniu z udziałem hulajnogi elektrycznej 14-latek został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (22.06 br.) po godz. 17:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który przewrócił się podczas jazdy hulajnogą elektryczną. Z przekazanych informacji wynikało, że jest przytomny, jednak nie było wiadomo, czy doszło wyłącznie do upadku, czy też miał kontakt z innym pojazdem. Na miejsce skierowano patrol policji, który podjął czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący hulajnogą elektryczną poruszał się chodnikiem. Podczas omijania pieszej zahaczył o znak drogowy, w wyniku czego stracił panowanie nad hulajnogą, a następnie miał kontakt z jadącym prawidłowo jezdnią pojazdem ciężarowym. Nastolatek wyposażony był w wymagany kask ochronny. 14-latek został przetransportowany do szpitala na dalsze badania.

W sprawie prowadzone jest postępowanie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności  zdarzenia.

Powrót na górę strony