Cenne rady w trakcie wakacji - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Cenne rady w trakcie wakacji

Jakich zachowań należy wystrzegać się nad wodą ? Jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym ? Czym są niewybuchy ? Na te i na wiele innych pytań usłyszeli odpowiedzi koloniści we Fromborku.

Braniewscy policjanci wykorzystują wakacyjny czas, by spotykać się z tymi najmłodszymi, którzy postanowili wypocząć na terenie naszego powiatu. W niecodziennej wizycie towarzyszą funkcjonariuszom przedstawiciele sanepidu. Kiedy policjant edukuje najmłodszych – pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Braniewie upewniają się, że dzieciom zagwarantowane właściwe warunku pobytu.

W piątek (31.07) funkcjonariusze wspólnie z przedstawicielem sanepidu odwiedzili dzieci i młodzież we Fromborku. W trakcie prelekcji słuchacze mogli utrwalić sobie wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Policjantka przypomniała dzieciom, w jaki sposób unikać zagrożeń nad wodą oraz w miejscu zamieszkania, do kogo zwracać się o pomoc w trudnych sytuacjach, a także jak zminimalizować zagrożenie będąc pieszym czy rowerzystą.

  • Bezpieczne wakacje - spotkanie profilaktyczne policjantki z dziećmi
    Bezpieczne wakacje - spotkanie profilaktyczne policjantki z dziećmi
Powrót na górę strony