Frombork : Kontrola letniego wypoczynku - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Frombork : Kontrola letniego wypoczynku

Asystent ds. prewencji kryminalnej kontynuuje działania w ramach „Bezpiecznych wakacji”. W trakcie spotkań z przebywającymi we Fromborku dziećmi policjant przypominał o zasadach rozsądnego letniego wypoczynku, uwrażliwiając przy tym słuchaczy na kwestie unikania zagrożeń

Braniewscy policjanci wykorzystują wakacyjny czas, by spotykać się z tymi najmłodszymi, którzy postanowili wypocząć na terenie naszego powiatu. W niecodziennej wizycie towarzyszą funkcjonariuszom przedstawiciele sanepidu. Kiedy policjanci edukują najmłodszych – pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Braniewie upewniają się, że dzieciom zagwarantowane są właściwe warunku pobytu.

W środę (19.08) braniewski profilaktyk mł. asp. Damian Sorkowicz wspólnie z dzielnicową z Fromborka sierż. szt. Dorotą Burkowiecką – Maliszewską oraz przedstawicielem sanepidu odwiedzili dzieci i młodzież we Fromborku. W trakcie prelekcji słuchacze mogli utrwalić sobie wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Policjanci przypominali dzieciom, w jaki sposób unikać zagrożeń nad wodą oraz w miejscu zamieszkania, do kogo zwracać się o pomoc w trudnych sytuacjach, a także jak zminimalizować zagrożenie będąc pieszym czy rowerzystą.


 
Powrót na górę strony