Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe motocykle już w służbie na drogach powiatu braniewskiego

Nowoczesne motocykle wzbogaciły służbową flotę braniewskich policjantów.Nowe maszyny, które już dzisiaj wyjechały do służby, to BMW R 1250 RT! Pojazdy zostały zakupione w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”. Do zobaczenia na trasie !

Policjanci z braniewskiej „drogówki” otrzymali dwa nowoczesne motocykle, dzięki którym jeszcze skuteczniej będą reagować na niebezpieczne manewry kierujących.

Nowe maszyny to BMW R 1250 RT. zasilane 2-cylindrowym bokserem o pojemności 1254 cm3. Silnik daje kierującemu do wykorzystania 136 koni mechanicznych, moment obrotowy o wartości 143 Nm skutecznie „odpycha” motocykl od asfaltu.

Policyjna wersja tej maszyny jest jednoosobowa, miejsce pasażera zajmuje zintegrowany kufer z centralą radiową. Zupełnie nowe malowanie, wzbogacone o wiele elementów odblaskowych, sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu barwy niebieskiej i czerwonej. W wyposażeniu znajdziemy także podgrzewane siedzenie i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort podróżowania. Motocykle zostały zakupione w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Policyjnych motocyklistów kierowcy będą mogli spotkać na terenie całego powiatu braniewskiego. Funkcjonariusze będą bacznie się przyglądać nie tylko podróżującym na jednośladach, ich uwaga będzie skupiona na każdym uczestniku ruchu drogowego, który rażąco łamie obowiązujące przepisy.

Funkcjonariusze dzisiaj wyruszyli na pierwszą służbę nowymi maszynami. Kierowco ! Bądź rozważny na drodze i patrz w lusterka ! Do zobaczenia na trasie

  • Nowe motocykle w policyjnej służbie
    Nowe motocykle w policyjnej służbie
Powrót na górę strony