Miasto i gmina Pieniężno

Rejon
miastA I GMINY pieniężno

 

st.asp. Paweł Białkowski

tel. 47 73 433 08

kom. 887 876 147

e-mail: dzielnicowy.pieniezno1@ol.policja.gov.pl

 

Zdiagnozowane zagrożenie na terenie miasta, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01.08.2023 r. do 31.01.2024 r.:

Główne zagrożenie: Problem bezpiecznego poruszania się pieszych na terenie miasta Pieniężno, w szczególności na ul. Królewieckiej, która jest również trasą wylotową z Pieniężna w kierunku obwodnicy oraz miejscowości Lelkowo - głównie poruszanie się prawą stroną drogi oraz jezdnią na odcinkach gdzie nie ma chodnika. Odcinek ul. Królewieckiej znajdujący się bliżej obwodnicy jest słabiej oświetlony i jego fragment stanowi obszar niezabudowany.

 

Podległe miejscowości w gminie Pieniężno:

Borowiec, Glądy, Jesionowo, Jeziorko, Kowale, Lechowo, Lubianka, Niedbałki, Pawły, Pełty, Radziejewo, Wopy, Różaniec, Białczyn, Gajle, Gaudyny, Kiersiny, Łajsy, Łoźnik, Pajtuny, Piotrowiec, Pluty, Posady, Sawity, Wyrębiska, Żugienie, Bornity, Brzostki, Cieszęta, Glebiska, Kajmity, Kierpajny Wielkie, Kierpajny Małe, Pakosze, Pieniężno I, Pieniężno II, Wojnity.

 

Zdiagnozowane zagrożenie na terenie gminy, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.:

Główne zagrożenie: Problem bezpiecznego poruszania się pieszych poza terenem zabudowanym w szczególności na trasie Pieniężno-Wojnity - glównie poruszanie się prawą stroną drogi oraz poruszanie sie po zmierzchu, po drodze poza obszarem zabudowanym bez elementów odblaskowych umieszczonych w sposób widoczny dla kierujących.

 

W przypadku nieobecności dzielnicowego prosimy o kontakt z jego bezpośrednim przełożonym - p.o. Kierownika Posterunku Policji w Pieniężnie - asp.sztab. Anną Krupka, tel.47 73 433 10 ( w godzinach urzędowania)

W razie potrzeby pilnej interwencji Policji należy zawsze korzystać z numeru alarmowego 112

 

Powrót na górę strony